Frizzante 2023 Polosuché

185 Kč
Skladem

Polosuché Frizzante přináší elegantní kombinaci šťavnatých tónů Ryzlinku vlašského a Hibernalu. Jeho chuť je jako láska na první doušek.

Kategorie: Frizzante

 

Polosuché Frizzante z odrůd Ryzlink vlašský a Hibernal.

Frizzante přináší elegantní kombinaci šťavnatých tónů Ryzlinku vlašského a Hibernalu. Jeho chuť je jako láska na první doušek - plná jemných ovocných tónů, které tančí na jazyku s jemným perlinkováním vytvářejícím lehký a osvěžující zážitek.

Vůně:

Už při prvním nádechu vás okouzlí intenzivní vůně zralých bílých hroznů Ryzlinku vlašského a osvěžující aroma Hibernalu. Jeho vůně přináší náznaky exotického ovoce, jako jsou ananas a broskev, doplněné o jemné květinové nuance, které evokují romantické procházky ve vinicích.

Doporučení k servírování:

Toto Frizzante se nejlépe podává dobře vychlazené, při teplotě okolo 8-10 °C. Je ideální jako osvěžující aperitiv, který povzbudí chuťové pohárky před hlavním chodem a zároveň přináší do atmosféry příjemný romantický nádech. Skvěle doplňuje lehké saláty, pokrmy z drůbeže nebo jemné sýry, ať už se věnujete romantické večeři ve dvou nebo oslavujete speciální okamžik s přáteli.

 

Moravské zemské víno

Šarže FRIZ/23

Alkohol: 12 %

Zbytkový cukr: 8 g/l

Celková kyselina 6 g/l

Obsahuje oxid siřičitý + syceno CO2

Objem 0,75 litru